Genel 24 EYLÜL 2014 / 13:28

Tolga Turan Mali İşler Direktörü oldu

Türk Telekom Grubu şirketlerinden İnnova’nın mali işler departmanının başına sektörün deneyimli ismi Tolga Turhan atandı.

İş dünyasına Sanko Holding’te denetçi olarak başlayan Tolga Turhan, aynı kurumda reorganizasyon yöneticisi olarak da görev yaptı. Daha sonra Türk Telekom Grubu şirketlerinden Argela’da Finans Yöneticisi, sonrasında da Finans Direktörü pozisyonlarında görev yapan Tolga Turhan, Argela’da, kurum içindeki ERP altyapısının geliştirilmesi sürecinde de aktif rol oynadı. İş süreçlerinin verimliliği ve sektöre özgü proje maliyet ve kârlılık altyapısının oluşturulması Tolga Turhan’ın Argela’da sorumluluk aldığı projeler arasındaydı.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitiminin ardından yüksek lisansını İngiltere’de Essex Üniversitesi’nde tamamlayan Tolga Turhan, halen işletme yönetimi alanında doktorasına Beykent Üniversitesi’nde devam etmektedir.

 
ETİKETLER : İnnova

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN