Genel 21 AĞUSTOS 2013 / 10:58

TomTom Blackberry 10′a harita sağlayacak

TomTom Navigasyon, BlackBerry 10’un haritalar uygulamasına özel olarak gerçek zamanlı trafik bilgileri sağlamak için BlackBerry ile daha önce olan harita işbirliğini geliştirdiğini duyurdu.

TomTom, anında trafik bilgisi ile yolların yoğunluk durumu ve varış süreleri ile ilgili daha hızlı ve kesin bilgiler aktarılıyor. Blackberry 10 müşterilerinin aynı zamanda anonim olarak trafik verisini paylaşarak TomTom’un dünya çapındaki trafik bilgisinin kapsamını ve kalitesini geliştirme opsiyonu bulunuyor.

Blackberry Elle Yazılım Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Adrian Gould şunları söyledi:

“Blackberry Haritalar’a doğru ve güncel trafik bilgilerinin entegre edilmesi müşteriler için çok önemli bir özellik ve TomTom, piyasada birçok şirket için trafik verilerini sağlayan bir lider. Blackberry 10 müşterilerine destek sağladığı için TomTom’la ilişkilerimizi geliştirmekten dolayı mutluyuz.”

TomTom Türkiye Ülke Müdürü Enis Yücesan ise şu şekilde konuştu:

“TomTom Trafik’in entegre edilmesiyle Blackberry akıllı telefon müşterileri erişilebilir en doğru trafik bilgilerine ulaşabilecek. Dünya çapındaki abonelerine gelişmiş konum tabanlı hizmetler sunarak Blackberry’ye destek olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.”
ETİKETLER : BlackBerry 10 TomTom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics