Genel 13 MART 2013 / 14:25

Toshiba’dan ARM Nano Flash-100 Flash bellek

Toshiba Corporation, Toshiba’nın orijinal Nano Flash™ ına dayanan, gömülü mikrodenetleyicilerde daha hızlı erişim sağlayan Nano Flash™-100’ü geliştirdi.


Toshiba,  gömülü mikrodenetleyicilerin daha fazla flash bellek ve çok daha hızlı erişim oranları gerektirmesinden ötürü bu iki özelliği birleştiren Nano Flash™ ı geliştirdiğini açıkladı. NAND flash bellek hücre cihazı teknolojisine dayanan yüksek hızlı programlama ve NOR flash bellek devre teknolojisi adı verilen teknoloji ile daha fazla kullanıcı, ARM çekirdek tabanlı mikrodenetleyicileri kullandıkça, daha yüksek hız ve geniş bellek kapasitesi gibi ihtiyaçlarına cevap bulabilecek.


 Özellikler:
  • Yeni geliştirilen NANO FLASH™-100, 100MHz’lik işlemde rastgele erişim sırasında sıfır-bekleme döngüsü elde ediyor. Bu ARM-tabanlı mikrodenetleyiciler içindeki çekirdeğin, yüksek hız ve yüksek kapasiteli bir bellek gerektiren uygulamaların kod yoğunluğundan ve üstün performanstan tamamen yararlanmasına olanak sağlıyor.

  • Düşük güç tüketimine sahip NANO FLASH™ mikrodenetleyicilerde, yüksek hızlı, düşük güçteki uygulama geliştirmelerin, geniş bir yelpazesi mevcut.

ETİKETLER : Nano Flash Toshiba
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN