Genel 17 OCAK 2013 / 10:06

TREO’dan hediye kampanyası

Treo,  Microsoft lisansı satın alan müşterileri için bir hediye kampanyası başlattı.

Sistem entegrasyonu alanında hizmet veren bilgi teknolojileri şirketi Treo, 50 bin doların üzerinde Microsoft lisansı satınalan herkese “Dokunmatik HP Elitpad 900” ya da Roma’da çift kişilik tatil hediye edecekleri bir kampanya başlattıklarını açıkladı. 15 Ocak – 31 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacak Microsoft lisans alımları için geçerli olacak kampanyad, tatil seçeneğini tercih eden müşteriler, Roma seyahati yerine ETS Tur’dan hediye çeki de talep edebilecek. 30 bin USD’nin üzerindeki Microsoft lisansı alanlar ise hediye olarak 42 inç LCD televizyon kazanabilecek.

Öte yandan Treo’dan 10 bin dolar ve üzerinde Microsoft lisansı alan müşterilerin tamamı 1 günlük “Ücretsiz Danışmanlık”, 5 bin dolar ve üzerinde Microsoft lisansı alan müşteriler ise 100 lira değerinde “Benzin Çeki” kuponunun sahibi olabilecek. Söz konusu ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanan müşterilerin sistemleri Treo Danışmanları tarafından incelenerek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda Treo Danışmanları tarafından eğitim veya kurulum hizmeti de verilecek.
ETİKETLER : hediye Lisans Microsoft Treo

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN