Genel 21 KASIM 2013 / 14:37

TTNET Gönüllüleri Erzurum'da

TTNET Gönüllüleri, Erzurum’da "İnternetle Hayat Kolay" eğitimi verdi. 2013 yılı başından itibaren 56 saatte yaklaşık 1.000 kişiye internet eğitimi veren TTNET Gönüllüleri, ihtiyaç fazlası 15 bilgisayarı bağışladığı Erzurum Pasinler Ortaokulu öğrencilerine, internetin güvenli kullanımı, e-posta adresi alımı ve kullanımı, görüntülü haberleşme gibi başlıklarından oluşan İnternetle Hayat Kolay eğitimi verdi. 2013 yılı başından itibaren 56 saatte yaklaşık 1.000 kişiye internet eğitimi veren TTNET Gönüllüleri, ihtiyaç fazlası 15 bilgisayarı bağışladığı Erzurum Pasinler Ortaokulu öğrencilerine, internetin güvenli kullanımı, e-posta adresi alımı ve kullanımı, görüntülü haberleşme gibi başlıklarından oluşan İnternetle Hayat Kolay eğitimi verdi.

İnternetle Hayat Kolay eğitimlerinin bir kısmını veren TTNET Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen “TTNET Gönüllüleri’ni oluşturan çalışanlarımız mesailerinden zaman ayırarak öğrencilerimize internet eğitimi de vererek onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyor” dedi.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN