Genel 23 ARALIK 2013 / 09:44

TTNET KOBİ’leri bulutla tanıştırıyor

TTNET, KOBİ’leri Netsis işbirliği ile buluta taşıyor.


TTNET ve Netsis, KOBİ’lere iş süreçlerini internet üzerinden 7/24, hızlı ve verimli biçimde yönetebilecekleri bulut bilişim çözümleri sunuyor. TTNET’li KOBİ’ler; bulut bilişim teknolojisi üzerinden sunulacak ticari uygulamalar ile satın alma siparişlerinden, stok kayıtlarının yönetimine, veri güvenliğinden, muhasebe raporlarına kadar tüm iş süreçlerini içeren çözümlere, özel indirimlerle sahip olacak.

Bu yıl TTNET 360 vizyonu doğrultusunda dijital reklamcılık ve e-ticaretten, dijital ödeme ve tahsilat sistemlerine kadar birçok yeniliği pazara sunan TTNET, bu kez bulut bilişim çözümlerini KOBİ’lere özel indirimlerle sunuyor.

KOBİ’ler; TTNET’in, Netsis ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında; stok takibinden, cari hesap yönetimine, finanstan müşteri ilişkilerine tüm iş süreçlerini hiçbir kurulum maliyeti olmaksızın, uygun koşullarla bulut ortamına aktarabiliyor. KOBİ’lerin her yerden bilgilerine ulaşabilmeleri için internete bağlı olmaları yeterli oluyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler TTNET ile Netsis arasındaki işbirliği kapsamında aylık satış fiyatı 47,2 TL olan Netsis Netlite ürününü özel indirim ile 12 ay boyunca aylık 4,72 TL ücretle kullanabiliyor. Ayrıca kampanya kapsamında müşteri ilişkileri yönetimi çözümü olan WebCRM, Netsis Entegre II ve III kullanıcılarına 12 ay boyunca ücretsiz kullanım imkanı ile sunuluyor. Buna göre kampanyadan yararlanan herkes, WebCRM’i tek kullanıcı için bir yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecek.

TTNET müşterileri, bulut çözümlerinin aylık kullanım ücretlerini TTNET faturalarına yansıtarak kolayca ödeyebiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN