Genel 03 EKİM 2013 / 13:16

Tunçmatik Datagate ile çalışacak

Datagate Tunçmatik'le   Türkiye dağıtıcılığı anlaşmasını yaptı.Index Grup’tanDatagate, Tunçmatik’in geniş ürün yelpazesini, Türkiye’nin her noktasına ulaştırmayı hedefliyor. Intel, Seagate, Maxtor, MSI, Sapphire, Sony, Veritech, Samsung, Vestel, Fujıtsu gibi dünya markalarının da distribütörlüğünü yapan Datagate enerji yönetim araçları üreten Tunçmatik'in geniş ürün yelpazesinin dağıtımını sağlayacak.

Enerji kontrol araçları

Datagate, PC pazarında yerel üreticilere BT komponentleri üreten birçok markanın temsilcilik, satış, pazarlama, dağıtım, lojistik ve satış sonrası hizmetleri alanında faaliyet gösteriyor. Dağıtım alanında çözüm ortağı olacağı Tunçmatik'in , universal notebook adaptörleri, usb şarj cihazları, regülatör, enerji koruma prizleri, çevrim içi  kesintisiz güç kaynakları, line interaktif güç kaynakları, stand-By güç kaynakları gibi enerji kontrol araçları  ürünlerinin Türkiye'de dağıtımını sağlayacak.

Önce eğitim

Datagate Genel Müdürü Salih Baş “ Datagate çalışanları, dağıtıcılık çalışmasına başlarken, kalitesi   geniş ürün portföyü, yaygın servis ağı nedeni ile pazarda tercih edilen bir marka olan Tunçmatik'in ürün portföyünde bulunan ürünler hakkında çalışanlarına gerekli eğitimi verdiklerini anlattı. Distribütörlük alanında dağıtımı gerçekleştirilen ürünlerin yetkin düzeyde tanınması oldukça önemli.
ETİKETLER : Datagate distribütör

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics