Genel 12 NİSAN 2013 / 10:10

Turkcell 'Trafik SMS' hizmete girdi

Kullanıcılar TRAFIK yazıp 2222’ye SMS yollayarak, trafik durumu hakkında bilgi sahibi olabilecek.

Harita ve konum bilgileri sağlayıcısı olarak hizmet veren Infotech, Turkcell ile yaptığı iş ortaklığı çerçevesinde her türlü mobil cihaz ve telefona kısa mesaj yoluyla trafik bilgilerini SMS ve MMS olarak yollayacak. Turkcell Trafik SMS ile aboneler ya da anlık olarak servisi kullananlar, bulunduğu yerden gitmek istedikleri güzergaha ya da iki farklı lokasyon arasındaki güzergaha ait her türlü trafik bilgisine sahip olabilecekler. Hizmet dahilinde her bir sorgulama ise 1 TL olarak ücretlendirilecek.

Konuyla ilgili olarak Infotech Ceo’su Ali Ufuk Peker, “Türkiye’nin tüm şehirlerinde canlı trafik bilgisini vererek trafiği sorun olmaktan çıkarıyoruz. Infotech bu noktada Turkcell ile uzun süredir yaptığı iş ortaklıklarına yenisini ekleyerek yardımınıza koşuyor. Artık her an, trafik bilgilerini SMS veya MMS yoluyla da alabileceksiniz” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN