Genel 18 ARALIK 2009 / 16:33

Türkiye’nin bilişim sesi olmamızı sağladığınız için Teşekkürler

BThaber Gazetesi, 750 haftadır kesintisiz olarak yayınlanmanın gururunu yaşıyor. İş dünyası ile bilişim sektörünü buluşturan, teknoloji yatırımlarının yön verilmesine katkıda bulunan BThaber Gazetesi, hem okuyucuları hem de sektörün desteğiyle 15. yılını geride bırakıyor. BThaber Gazetesi ve www.bthaber.com sitesi ..

BThaber Gazetesi, 750 haftadır kesintisiz olarak yayınlanmanın gururunu yaşıyor. İş dünyası ile bilişim sektörünü buluşturan, teknoloji yatırımlarının yön verilmesine katkıda bulunan BThaber Gazetesi, hem okuyucuları hem de sektörün desteğiyle 15. yılını geride bırakıyor. BThaber Gazetesi ve www.bthaber.com sitesi yenilenen yüzleriyle bundan sonraki yıllarda da bu görevini sürdürmeye devam edecek.
ETİKETLER : featured Sayı:750
YORUMLAR
yunus kurtoğlu 20 MAYIS 2011 / 01:05 0 0
Bilişim teknolojileri öğretmen adaylarını görmezden gelen MEB ve yetkililerini sağduyuya davet ediyorum. Sayın bakanımız ve hükümet temsilcileri bilişim çağında bilişim öğretmenliği en çok alımı kısıtlanan bölüm olduğunu biliyormuydunuz. Artık buna birileri dur demelidir. Saygılarımla..

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics