Genel 01 NİSAN 2017 / 11:26

Türkiye’nin En Güçlü IT Şirketlerinden Arena iki ödül birden aldı

Türkiye’nin En Güçlü Teknoloji Dağıtım Şirketi Arena, HP Türkiye'den “2016 Yılı; En Yüksek Ciro Yapan Dağıtıcı Ve En Yüksek Ciro Büyümesi Gösteren Dağıtıcı” Ödüllerini Aldı.

Türkiye’nin en yaygın teknoloji dağıtıcısı Arena, dünya çapında 170’den fazla ülkede faaliyet gösteren tabletlerden, bilgisayar ürünlerine ve baskı makinelerine kadar geniş ürün yelpazesiyle hizmet sunan Hewlett-Packard ( HP Inc) tarafından, "2016 Yılı; En Yüksek Ciro Gerçekleştiren Distribütör ve En Yüksek Büyüme Gösteren Distribütör" ödüllerine layık görüldü. 09 Mart 2017 tarihinde Raffles İstanbul Otel'de gerçekleşen HP Kanal Toplantısı 2017 etkinliğinde dağıtılan ödülle ilgili olarak, Arena Genel Müdürü Okay Nasır şu sözleri aktardı:

“Türkiye’nin ilk HP Türkiye dağıtıcısı olarak, 1993 yılından bu yana HP Türkiye ile güçlü bir iş ortaklığı içerisindeyiz. Arena olarak yılları aşkın tecrübemiz, kurumsal çözümler sunma anlayışımız, güçlü kanal yapımız ve yaygınlık gücümüz ile HP ürünlerini daha çok iş ortağımıza ve iş ortaklarımız ile de tüketiciye ulaştırmak hedefiyle çalışıyoruz. Yaygınlık gücümüzün yanında, katma değerli çözümler sunduğumuz yapılanmamız ile vizyonumuzun Türkiye'de daha çok hissedildiği bir dönemdeyiz.

 

Tüm iş ortaklarımıza güçlü kadromuz ile satış öncesi ve sonrası teknik destek sunan, iş ortaklarımıza verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimiz ve tabii ki güçlü markalarımız ile gerçek katma değeri sunan bir yapıdayız. İş ortaklarımız bizim için çok önemliler. Bize bu ödülü layık gören HP Türkiye'ye ve emeği geçen tüm Arena ekibine teşekkürlerimi sunarım."

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics