Genel 27 AĞUSTOS 2013 / 18:24

Türkiye’nin İlk Uluslararası SEO Konferansı

Anasponsorluğunu Bilkent Cyberpark’un yaptığı  SEOZONE Summit Seozone 21 Eylül 2013 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda başlayacak. Türkiye’nin ilk uluslar arası SEO konferansında dünya çapında birbirinden başarılı kuruluşların temsilcileri konuşmacı olarak yer alacak. Uzmanların kariyerleri kadar anlatacakları konular da ilgi çekici.Bastian Grimm Dünyanın en çok okunan SEO kaynaklarından biri olan State of Search'tan teknik ve semantik SEO Bastian Grimm, On page Optimizasyonu konularına değinecek.

Berna Eriş Google Türkiye'yi temsilen konferansa katılacak. Konuşmasında Adwords ve SEO'nun en temel ortak noktası olan etkili bir anahtar kelime araştırmasının yollarını anlatacak.

Search Quality ekibinden geçen ay ayrılan Kaspar, Google’da uzmanlık alanı olan link reddetme ve webspam ile mücadele yönünden Google cezalarından kaçınmanın yollarını anlatacak.

MajesticSEO’nun kurucusu ve halen pazarlama direktörü Dixon Jones, detaylı olarak ileri seviye link inşaası stratejilerini ele alacak.

Michael King iAcquire, Inbound Pazarlama Direktörü aynı zamanda da Moz yazarı olarak SEOZone’da yer alacak. Distilled'ın danışman ekibini yöneten Stephanie Chang, Eticaret siteleri için SEO’yu içerik ve link building stratejileri yönünden değerlendirecek.

Avrupa’nın önde gelen online pazarlama ajanslarından biri olan AKM3’ün CEO’su Maik Metzen Uluslararası SEO stratejileri ve teknik düzenlemeleri ile ilgili bilgilerini katılımcılarla paylaşacak.

AKM3'ün SEO operasyonlarının yöneticisi olan Matthaus ise link inşaası sürecinde etkili bir strateji geliştirmenin ipuçlarından bahsedecek. Ayrıca SEOZEO Kurucu Genel MüdürüYiğit Konur da konuşmacılar arasında.

 
ETİKETLER : CYBERPARK SEO SEOZONE

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics