Genel 14 OCAK 2014 / 10:22

Türkiye'de büyümeye devam

Peppers & Rogers Group, Yönetici Ortak olarak bünyesine katılan Tunç Akyurt ile kadrosunu güçlendiriyor. Peppers&Rogers Group, finans sektörünün deneyimli isimlerinden Tunç Akyurt’u Finans Sektöründen Sorumlu Yönetici Ortak olarak kadrosuna kattı. Türkiye’deki 11. yılında yoluna güçlenerek devam eden şirketin Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nde finansal hizmetler sektöründen Akyurt sorumlu olacak.

1989 yılında İstanbul Erkek Lisesi'ni birincilikle bitiren Tunç Akyurt, 1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ardından ABD'de Virginia Tech Üniversitesi’nden Yönetim Mühendisliği üzerine master derecesi aldı. Kariyerine ABD'nin en büyük 10 bankasından biri olan Capital One'da başladı. Buradaki görevinin ardından Türkiye'ye dönerek yönetim danışmanlık firması McKinsey & Company’de kıdemli danışman olarak çalıştı. Ardından Finansbank'ta bireysel bankacılık, kredi kartları ve uluslararası iş geliştirme alanlarında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Akyurt, Peppers&Rogers’a katılmadan önce son olarak Akbank'ta strateji, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), ürün ve kanal geliştirme, bankasürans ve ekonomik araştırmalardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN