Genel 19 MART 2014 / 18:04

Türkiye'de ilk ofis ilk atama

IgnitionOne, Türkiye’de ilk ofisini açtı. 2007 yılından bu yana IgnitionOne bünyesinde görev alan Yusef Akyüz Türkiye Ülke Müdürü poziyonuna atandı.2 Temmuz 2013’de Japon reklam ve halka ilişkiler ajansı Dentsu’dan geri satın alınan IgnitionOne, Türkiye’de ilk ofisini İstanbul'da açtı. Şirket, Türkiye’de açtığı bu ilk ofisı ile adını Ortadoğu pazarında duyurmayı ve hikayesini bir sonraki adıma taşımayı planlamaktadır.
IgnitionOne, LiveMarketer ve çapraz kanal pazarlama yönetim ve attribution teknolojisi ile desteklenen ve içeriğinde, SEM, Display, ve Pazarlama Otomasyon araçlarını barındıran Digital Marketing Suite ürününü Türkiye pazarlama dünyasının kullanımına sundu.

Livemarketer, bir markanın sitesinde o sırada kimin olduğunu , gerçek zamanlı olarak görselleştirme konusunda çok başarılı bir programdır. Program aynı zamanda markanın siteye gelen bireysel ziyaretçilerin ilgilendiği konular, siteye gelirken kullandıkları online medya kanalları ve bu kişileri nasıl müşteriye dönüştürecekleri konusunda yardımcı olur.
Aslen Türk olan Yusef Akyüz, 2007 yılında, IgnitionOne’s Atlanta Ofisinde müşteri yönetim takımının bir üyesi olarak çalışmaya başlamış ve 2013 itibarı ile, yeni bir girişim olan Türkiye ofisini kurmak üzere ülkesine geri dönmüştür.
Yusef Akyüz Türkiye lansmanı ile ilgili "Bunun hem IgnitionOne hem de Türkiye için heyecan verici bir büyüme dönemi olduğunu ve Türkiye’de yüzde 45’ten daha fazla internet penetrasyon oranı ile paradigmanın geleneksel, güçlü basılı ve televizyon reklam mecrasından, dijital reklamlara kaydığını ve bu durumun sayısal reklam otomasyon araçlarını kullanmak ve reklam verenlerin gerçekten yenilikçi kampanyaları yönetmelerine yardımcı olmak açısından önemli olduğunu " söyledi.
IgnitionOne , Avrupa Müdürü Stephan van den Bremer, Türkiye ofis açılışı ile ilgili yaptığı konuşmada, "IgnitionOne yenilikçi bir geleneğe sahip bir şirket. Genişleme planları açısından Türkiye önemli bir ülke ve burada ofis açmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Türkiye pazarının yeniliklere açık bir pazar olduğunu biliyoruz ve bu nedenle IgnitionOne olarak burada olmanın bizim için mükemmel bir fırsat olduğuna inanıyorum. Ayrıca reklam veren markalar tarafından memnuniyetle karşılanacağına inandığımız , her bir kullanıcıya özel, gerçek zamanlı, eşsiz pazarlama kampanyaları geliştirmelerine fırsat verecek çözümleri Türkiye Pazarlama dünyasına tanıtmaktan dolayı heyecanlıyız “ dedi.
ETİKETLER : IgnitionOne Yusef Akyüz

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics