Genel 22 ŞUBAT 2016 / 12:07

UXistanbul Konferansı'nda Facebook Ürün Tasarım Yöneticisi konuşacak

Kullanıcı deneyimlerinin konuşulduğu UXistanbul etkinliğinde bu yıl önemli isimler konuşacak.

User Experience (UX, kullanıcı deneyimi) üzerine gerçekleştirilen UXistanbul etkinliklerinin ikincisi, 23 Şubat 2016 Salı günü Dedeman Otel'de yapılacak. UXistanbul'un bu yılki ayağında Facebook Ürün Tasarım Yöneticisi Jonah Jones gibi önemli isimler de bulunuyor.

Keynote konuşmaları, panel ve workshoplar, kullanıcı deneyimi alanındaki en son trendler, en başarılı ve en başarısız örnekler, işin püf noktaları gibi içeriklerin bulunacağı etkinlikte İngilitere Hükümeti Kıdemli Kullanıcı Araştırmacısı Robin Diamond, Adobe Mobile Başkanı Thomas Balduff, TÜBİTAK Proje Yöneticisi Yavuz İnal ve UXservices Yönetici Ortağı Emrah Yayıncı gibi konuşmacılar da bulunacak.

Etkinlik, 23 Şubat saat 08:00'da başlayıp, 18:00'a kadar devam edecek. Etkinlik Gayrettepe'de bulunan Dedeman Otel'de gerçekleşecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN