Genel 21 ARALIK 2012 / 16:02

Vatan Çorum’da

Vatan Bilgisayar yatırımlarını artırarak 2012 yılını Çorum’da açtığı 64’ncü mağazası ile kapatıyor. Cazip indirim kampanyalarıyla müşterilerine birçok avantaj sunan iddialı alışveriş fırsatları ile bulunduğu illerde teknoloji tutkunlarının ilk tercihi olan Vatan Bilgisayar, teknoloji severlere Çorum Mağazası’nın açılışına özel yüzde 25 indirim ve Bonus ile Axess kredi kartı sahiplerine 10 taksit fırsatı sunuyor.

Vatan Çorum Hiperstore’un açılışına özel 21-23 Aralık tarihleri arasında sunulan kampanyada televizyon, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, notebook, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera gibi ürünlerin yanı sıra küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ile mutfak aletleri gibi 13 bin teknoloji ürünü yer alıyor. Yeni yıla sayılı günlerin kaldığı şu günlerde sevdiklerine teknolojiyi armağan etmek isteyen Çorumluların her türlü teknoloji ihtiyacı için bu cazip indirim ve taksit fırsatı sadece üç gün geçerli olacak.

Vatan Bilgisayar’ın 64’ncü mağazası Çorum Hiperstore ile bin 800 metrekarelik alanda teknoloji severlere hizmet verirken yaklaşık 50 çalışan istihdam ediyor. Çorum Hiperstore’da teknoloji severleri, ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda en uygun ürüne yönlendiren, satış danışmanlığı adına Vatan Akademi’de yaklaşık 30 gün boyunca teorik ve pratik eğitim gören uzman personeller karşılıyor.

Mağaza açılışında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan “Bugün, teknoloji severlerle bu mağazada buluşmaktan çok mutluyuz. Vatan Bilgisayar, çok kısa sürede hızlı bir büyüme gerçekleştirdi.  2012 yılına 46 mağaza ile başladık 64 mağaza ile kapatıyoruz. Yeni yılın başında Hatay, Bursa, İstanbul İzmir ve Osmaniye illerinde 5 yeni mağaza için anlaşmalarımızı yaptık. Açılan her yeni mağazamızla birlikte yaptığımız indirim kampanyamıza ilgi ve talep artıyor. 2013 yılında tüketicilerimize daha da yakınlaşıyoruz” dedi.

1983 yılından beri uzman teknoloji ekibiyle en iyi hizmeti sunan, Vatan Bilgisayar en seçkin dünya markalarını bünyesinde toplayarak 13 bin ürün yelpazesiyle Çorumluların elektronik eşya ihtiyaçlarını karşılarken, “en kaliteli teknolojiyi, en cazip fiyatla” sunacak.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN