Genel 02 ARALIK 2013 / 13:44

VeriFone’dan 1,2 milyon dolarlık yatırım

Ödeme sistemlerinin ilk veri merkezini VeriFone kurdu

Ödeme sistemlerinin ilk “Veri Merkezi” VeriFone’dan

Güvenli elektronik ödeme çözümleri alanında dünya lideri VeriFone,(Payment Card Industry – Data Security Standarts) onaylı Veri Merkezi ile   servis sağlayıcı olarak hizmet verecek. Banka, üye işyeri ve tüketicileri koruyan güvenli altyapısı sayesinde hızlı ve esnek çözümler sunacak.

Temel denetimleri geçti

VeriFone,  Türkiye ödeme sistemlerinin Veri Merkezi’ni hizmete sundu. VeriFone, PCI-DSS onay sürecinde planlanan zamandan çok daha hızlı hareket ederek kısa sürede onay almayı başardı. Ayrıca; 277 maddelik 12 temel prensibi içeren denetimlerin tamamından tam not alan Veri Merkezi dünyadaki tüm bankalara hizmet verebiliyor. VeriFone, PCI DSS (Payment Card Industry- Data Security Standarts) uyumlu yapısıyla hem üye iş yerini, hem tüketiciyi, hem de bankayı koruyor.

Yeni nesil yazarkasa POS sürecine geçilmesi ile bunlara bir yenisini daha ekleyen VeriFone, veri merkezi ile Türkiye’nin yazarkasa POS ile kayıt dışı ekonomiyi önleme çalışmasını  pekiştiriyor. Tüm mobil POS'lara hizmet verebilen ödeme kaydedici cihaz  veri merkezi, tüm GSM operatörleri ve bankalara hizmet veriyor.

A

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics