Genel 14 HAZİRAN 2013 / 11:22

Vodafone ve BJK ön anlaşma imzaladı

Vodafone Türkiye ve Beşiktaş JK arasında forma sponsorluğu ve stadyum isim hakları konusunda ön anlaşma imzalandığı duyuruldu.

Başkanı Fikret Orman ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt’ün katıldığı 13 Haziranda’da Vodafone Plaza’da gerçekleşen imza töreninde Beşiktaş’ın forma sponsorluğu ve stadyum isim hakları konusunda iki kurum ön anlaşma imzaladı. Konuyla ilgili görüşlerini belirten Fikret Orman, Beşiktaş’ın geleceğini teminat altına almak için atılan en önemli adımın stat inşaatı olduğunu söyledi. Orman şunları söyledi:
” Biz aslında sadece İnönü Stadı’nı yıkmıyor, Beşiktaş’ın geleceğini inşa ediyoruz. Stadı yaparken, kulübe en az yük olacak şekilde yapmak üzere ilk günden beri çalışıyoruz. Bu çerçevede yanımıza dünyanın en büyük mobil iletişim şirketlerinden ve en değerli markalarından biri olan Vodafone’u aldık. Sadece futbol karşılaşmalarının oynanacağı değil, uluslararası birçok organizasyona ev sahipliği yapacak, kapasitesi artırılmış ve dünyanın en modern stadyumlarından birini Beşiktaş’a armağan edeceğiz.”

Vodafone adına törende yer alan Gökhan Öğüt ise “ Ülkemizin en önemli futbol arenalarından biri olan İnönü Stadyumu’na, Türkiye’nin en büyük spor anlaşmalarından birini gerçekleştirerek, isim ve forma sponsorlukları ile reklam alanları çerçevesinde Beşiktaş JK ile ön anlaşma imzaladığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Böylece, 30 Temmuz 2013 tarihine kadar bitmesi hedeflenen nihai sözleşme görüşmelerinde Beşiktaş JK ile münhasır firma olarak süreci tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Anlaşmanın detaylarının ilerleyen dönemde kamuoyuyla paylaşılacağı duyuruldu.
ETİKETLER : BJK Vodafone

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics