Genel 26 KASIM 2013 / 10:38

WD ikili sürücüsünü tanıttı

WD, 2.5-inçlik 120 GB katı hal sürücüsü (SSD) ile 1 TB sabit diski (HDD) birleştirerek güçlü bir ikili sürücü çözümü WD Black2 ikili sürücünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Yenilikçi 2.5-inç Sürücü, dizüstü Bilgisayarların, hepsi bir arada ve tek yuvalı sistemlerin yükseltmelerinde, maksimum performans ve veri kontrolünü sağlamak için 120 GB SSD ve 1TB sabit sürücüyü bir araya getiriyor.

Dizüstü bilgisayarların, küçük form faktörlü masaüstü bilgisayarların ve tek yuvalı ve hepsi bir arada (AIO) sistemlerin hem SSD düzeyinde performansını hem de HDD kapasitesini yükseltmek isteyen tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar için çok uygun olan WD Black2 ikili sürücü, tek bir kablo aracılığıyla bağlanır ve geleneksel 9.5 mm'lik yuvaya uyar.

İkisi bir arada
Meraklılar, yaratıcı uzmanlar, oyun sevenler ve PC toplayıcılar için tasarlanan WD Black2 ikili sürücü, toplam sürücü kapasitesini, performansı ve güvenilirliği arttırırken verilerin nasıl ve nerede depolanacağına karar verme esnekliği getiriyor. Hem flash disklerin hem de manyetik disklerin avantajlarından yararlanan WD Black2 ikili sürücüler, veri kullanımını SSD'den HDD'ye aktararak SSD'nin dayanıklılığını ve ömrünü arttırıyor. Kullanıcılar verileri daha iyi kontrol ediyor ve bulut depolama ihtiyacı ile masrafından kurtuluyor.
WD Black2 kaşe algoritmaları içermiyor ve SATA 6 Gb/saniye arayüz hızından yararlanır. Eski SATA konektörlü standart 9.5 mm, 2.5-inç biçim faktörüyle paketlenmiş olan WD Black2 ikili sürücü Windows XP'den Windows 8.1'e kadar uzanan popüler PC işletim sistemleriyle uyumludur.
Türkiye'de Aralık sonundan itibaren 5 yıl limitli garantiyle 430 USD+KDV tavsiye edilen perakende satış fiyatından satılması bekleniyor.
ETİKETLER : ikisi sürücü WD

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics