Genel 20 MART 2014 / 15:39

Webadam Mobil ziyaretçileri kaçırmıyor

İnternet dünyasında hizmet veren hiçbir işletmenin mobil ziyaretçileri es geçme ya da kaybetme lüksü yok. Webadam Mobil servisi şirketlerin bu önemli ihtiyacına cevap veriyor. Çevrimiçi mobil web sitesi oluşturma aracı ile sadece 30 dakika içerisinde kolayca mobil web sitesi hayata geçirilebiliyor.

Webadam.com kurucularından Batuhan Bulak ,”Bir yıl boyunca dünyadaki mobil web sitesi oluşturma araçları ile dünyadaki ve Türkiye’deki eğilimleri inceleyerek farklı neler yapılabileceğini araştırdık. Bu çözüm arayışının en önemli sebebi, ülkemizdeki mobil cihaz kullanımın artması ve mobil cihazlar ile internete bağlanma oranının geçen yıla göre yüzde 145 artmış olması oldu. Bunun yanı sıra yapılan araştırmalara göre mobil telefon kullanıcılarının yüzde 80′i mobil uygulama yüklemek yerine mobil web sitesi kullanmayı tercih ediyor. Webadam.com olarak en hızlı, en kolay ve en güzel tasarımlara sahip mobil web site çözümünü oluşturduk.“ dedi.

Bulak sözlerine şöyle devam etti: “Şirketlerin mobil kanalını daha verimli kullanabilmeleri için mobil site çözümünün bu alanda faydalı olabileceğini; buna ek olarak hali hazırda mobil web sitesi olan firmaların da müşterileri tarafından daha kurumsal ve güvenilir firma algısı sağlayabileceğini düşünüyoruz.”

Mobil site özelliklerinden bazıları şöyle:

Sürükle ve bırak yöntemi ile istediğiniz özelliği siteye ekleyebilme
Web sitenizi daha dinamik web widgetları ekleyebilme
Akıllı telefonlara mobil site ikonu ekleme özelliği sayesinde uygulama görünümü kazandırma
iphone/Android/Windows Phone ile yüzde 100 uyumlu mobil web sitesi oluşturabilme
Sitenize Google Maps ekleyebilme
Sitenize Formlar ekleyebilme
Resimler ve albümler ekleyebilme
PayPal eklentisi ile ürün satış modülleri ekleyerek online satış sitesi yapabilme
Etkileyici temalar içerisinden size en uygun temayı seçerek geliştirebilme

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics