Genel 17 EKİM 2013 / 17:31

Windows 8.1 sürümü pazarda

Microsoft,  Windows 8.1 sürümünün pazara sundu.Microsoft, Windows 8.1  sürümünü piyasaya sundu. “Windows 8 ve daha fazlası”dünya genelindeki 230’dan fazla pazarda kullanıcılara sunuldu. Windows mağazalarında 37 farklı dilde ücretsiz indirmek mümkün. Ayrıca 18 Ekim’den itibaren pek çok yeni bilgisayar ve yeni nesil cihaz Windows 8.1 ön yüklü olarak tüketicilere sunulacak.

Yenilikleri

Windows 8.1'i daha fazla kişiselleştirebilmek mümkün. Kullanıcılar için Artık bilgisayarınızı açtığınızda doğrudan Başlangıç ekranına veya Masaüstü görünümüne geçiş arasında seçim yapabiliyor,masa üstündeki başlangıç tuşuyla daha kolay kullanıma erişmek mümkün.  Bing Akıllı Arama özelliğiyle cihazda kayıtlı dokümanlar, buluttaki albümler ya da internet sitesini bulmak daha kolay.

Skype , Xbox Video, Microsoft Office, XBox Müzik, Internet Explorer 11 geliştirilmiş dokunmatik internet deneyimi, 3 boyutlu yazdırma desteği, SkyDrive ile bulut entegrasyonu, Windows 8.1'e dahil donanımlar içinde. Yeni sürüm, esnek pencere boyutları, dört pencereye kadar  yan yana yerleştirebilme, bir uygulamanın bir diğer uygulamayı çalıştırabilmesi özelliği verimliliği ve kullanım kolaylığını artırıyor.

Windows 8.1, tüm Windows 8 kullanıcıları tarafından Windows Mağazası aracılığıyla ücretsiz olarak indirilebilecek.

 
ETİKETLER : Windows 8.1

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics