Genel 06 HAZİRAN 2014 / 14:31

Xerox iki EDP ödülü aldı

Yenilikçi ürün ve çözümlerin değerlendirildiği, Avrupa Dijital Baskı Birliği, EDP 2013/2014 ödülleri açıklandı. Avrupa Dijital Baskı Birliği EDP 2013/2014 ödüllerinde, Xerox IJP 2000 sınıfında en iyi geniş format yazıcı, Xerox iGen 150 en iyi yüksek kapasiteli tabaka renkli dijital baskı sistemi ödülünü aldı.Dijital baskı pazarındaki en yenilikçi teknolojileri ödüllendirmek için Avrupa Dijital Baskı Birliği (European Digital Press Association) tarafından verilen EDP 2013/2014 ödülleri açıklandı. Xerox IJP 2000, medya genişliği 1.6 m’ye kadar olan kategoride en iyi geniş format yazıcı, Xerox iGen 150 de en iyi yüksek kapasiteli tabaka renkli dijital baskı sistemi ödülünü aldı.
Her yıl verilen EDP ödülleri, dijital baskı dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul ediliyor. EDP 2013’de incelenen ürünler yenilikçi ve çevreci özellikleri, yapılan işe sunduğu katma değer, hız, kalite, kullanım kolaylığı, getirdiği rekabet ve maliyet avantajları göz önüne alınarak konu uzmanı bağımsız editörler, danışmanlar, mühendisler ve grafik profesyonellerinden oluşan ödül jürisi tarafından değerlendiriliyor. Sektörde referans kabul edilen EDP tescili, bu ödülle tanımlanan bir ürünü Avrupa pazarında o yıl piyasaya çıkan ürünler arasında en iyi ürün olarak niteliyor. EDP ödülleri kişi ve kuruluşların satın alma kararlarında etkili oluyor.
Sınıfının en iyi geniş format yazıcısı ödülü alan Xerox IJP 2000
Xerox IJP 2000,  Saatte 420 metrekare baskı yapıyor. Yeni teknoloji sabit baskı kafaları, aynı anda mürekkep püskürten birbirine sabit beş ayrı baskı kafasının altından tek geçişte kağıda baskı yapılmasını sağlıyor. Xerox IJP 2000, Xerox FreeFlow VI Design Express yazılımı ile üzerinde kişiselleştirilme yapılmış materyaller çok hızlı ve hesaplı bir şekilde üretebiliyor. Adobe InDesign eklentisi ise tabela, pano, şablon, adım adım kılavuzlar gibi uygulamaların tasarımlarını kolayca yapabilmeyi sağlıyor.

En iyi yüksek kapasiteli renkli baskı sistemi ödülü alan  Xerox iGen 150 Dakikada 150 sayfa baskı hızıyla, kuşe kaplamalı, kaplamasız, geri dönüşürülmüş kağıt, etiket, sentetik, UltraMagnet, DocuCard, Never Tear, DuraPaper gibi farklı medyalara baskı yapabiliyor. Renk yönetim aracı ile sıra dışı bir görüntü kalitesi sunuyor ve operasyonel maliyetleri düşürüyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics