Genel 19 ARALIK 2012 / 10:50

Yenilikler için fizibilite zamanı

OKI’nin Türkiye’deki 10’uncu yılı, Japonya merkez yöneticilerini Türkiye ekibi ile biraraya getirdi. OKI’nin hedefleri ve Türkiye pazarına bakışını görüştüğümüz OKI Başkanı Hideichi Kawasaki, 1881 yılında kurulan şirkette Ar-Ge çalışmalarının hiç bitmediğini söyledi. Kawasaki, Türkiye pazarını şu sözlerle değerlendirdi:

“Birçok farklı ürünümüz var ve bu ürünlerin potansiyelini kendi gözümle görmek için İstanbul’a geldim. Türkiye, güçlü büyüdüğümüz bir pazar ve ülke GSMH’sı bunu destekliyor. Ayrıca OKI Türkiye’nin 10’uncu yılını kutluyoruz. Türkiye’de sadece yazıcı pazarında varız, ama aslında çok farklı ürünlerimiz var. OKI Türkiye de bunları pazara sunmak istiyor ve bu konuda görüşmelerimiz, daha yoğun biçimde sürecek. Türkiye’de nokta vuruşlu yazıcı (SIDM)  pazarında yüzde 45'in üzerinde pazar payı ile lider konumdayız. Brezilya, Rusya, Hindistan ve Çin pazarı da bizim için önemli.”

Haberin detaylarını BThaber gazetemizin 24 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak 901’inci sayısında okuyabilirsiniz.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN