Genel 08 ŞUBAT 2010 / 11:38

Yoğun gündeme hazır mısınız?

Ocak ayı başında Las Vegas’ta gerçekleşen CES’ten sonra iki büyük etkinlik Dünya Mobil Kongresi (MWC) ve CeBIT 2010 sıralarını bekliyor.
15-18 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek MWC’de mobil dünyadaki tüm yenilikler sahneye çıkacak. Ülkemizde de faaliyet gösteren çok uluslu şirketlerin yanı sıra yerli şirketler de bu etkinlikte boy gösterecek.
MWC’den hemen iki hafta sonra da CeBIT 2010, Hannover’de kapılarını açacak. 2-6 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuar, doğal olarak MWC’den daha kapsamlı olacak. CeBIT’te mobil teknolojilerin dışında e-devlet uygulamaları, yazılım, donanım ve hizmet alanlarında gerçekleşen yenilikler de karşımızda olacak.
Biz, her iki etkinliği de yerinde takip edip gerek BThaber’den gerekse www.btnet.com.tr’den son haberleri sizlerle paylaşacağız. Eğer bu etkinliklere katılamıyorsanız bizi mutlaka takip edin.
ETİKETLER : Gündem Sayı:757

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN