Genel 11 ARALIK 2013 / 14:03

Z kuşağı anneleri buluştu

MOM-Z etkinliği, Z Kuşağı anneleri ve profesyoneller Kadir Has Üniversitesi’nde buluşturdu.Fikir Annesi tarafından bu yıl 2.si düzenlenen Z-Kuşağı annelerini buluşturan MOM-Z etkinliği 3 paralel programla gerçekleştirildi. İnterpromedya Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Özel yaptığı açılış konuşmasında “geçtiğimiz sene Bilişim Zirvesi çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz çalışma çok ses getirdi. Bu yıl da, uluslar arası platformlardan katılımcılar ve sektör profesyonelleriyle etkinliği genişlettik” dedi.

Sınırlarla oynayan çocuklar

“Z kuşağı, teknolojinin içinde doğmuş, ondan korkmayan, sınırlarla oynayan bireyler. Z kuşağına her gün 1milyon 250bin yeni birey daha katılıyor. Ebeveynlerini yönlendirebilen yeni nesli anlamak için çalışıyoruz” dedi. Anne bebek çocuk ve bu alanlarda çalışan sektör profesyonellerinin gönül rahatlığıyla ortak paylaşımda bulunacakları bir platform oluşturmak için yola çıktıklarını anlatan Fikir Annesi’nin kurucusu Pınar Reyhan Özyiğit, geçen yıl sektör profesyonellerinin taleplerinin daha yüksek olduğunu söyledi. Bu yıl düzenlenen etkinlikte, 3 ayrı oturumda panel, konferans ve sunumların bulunduğu zengin içerikli 3 ayrı program düzenlendi.  Ben okulu; sektör profesyonellerinin taleplerini karşılamaya yönelik bir içerik sunuyor. Ebeveyn okulu; çoğu anne olan katılımcıların ihtiyaç ve ilgilerine yönelik tasarlanmış.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN