Genel 03 EYLÜL 2013 / 11:56

ZyXEL’den yeni ürün

ZyXEL, Powerline serisinin yeni ürünü PLA4231 Kit’i tanıttı.

ZyXEL, yeni ürünü Kablosuz Powerline Ağ Genişletici PLA4231 Kit’ini pazara sundu. Yeni kit, elektrik hattı üzerinden haberleşme imkanı sunarken aynı zamanda kablosuz erişim olanağı sağlayarak oldukça esnek ve yenilikçi bir çözüm sağlıyor.

PLA4231 Kit’i ile akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar gibi modern çağın mobil cihazları, evin her köşesinden internete kolaylıkla bağlanabiliyor.

Kit’i bir önceki nesil teknolojiye sahip HomePlug AV 200 Mbps ürününe kıyasla hızını % 60 oranında artırarak Bu sayede HD kalitede ses ve video dosyaları donma ve gecikme yaşanmadan aktarıyor.
ZyXEL PLA4231 Kit’i, 1 adet 802.11n 300 Mbps kablosuz veri aktarımı standardını destekleyen Powerline adaptör ile PLA4201v2 Mini Powerline adaptör cihazlarından oluşuyor.

Prize taktığınız anda, evinizdeki elektrik şebekesi, kullanıma hazır bir internet ağına dönüşüyor. Yeni PLA4231 Kit çözümü, Powerline ürün serisinin sağladığı tüm kablolu bağlantı avantajlarına ek olarak, günümüzde mobil cihazlar sayesinde sürekli artan kablosuz bağlantı ihtiyaçlarını da karşılayabilmeyi ve kablosuz bağlantı kapsama alanını genişletme olanağı sağlıyor.

Arayüz sunma özelliği kablosuz ağ bağlantısını kolaylıkla açıp kapatmasına olanak tanıyan bir WPS tuşuna da sahip. Ayrıca, kullanıcılar sadece WPS tuşuna basarak ağ bağlantılarını Gelişmiş Şifreleme Güvenliği (AWS) mekanizmasıyla otomatik olarak koruma altına alabiliyorlar.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics