Genel 31 MAYIS 2018 / 13:23

Zyxel ve Bitdefender ZyWALL için sözleşme imzaladı

Bitdefender'ın endüstri lideri anti-malware hizmetleri, ZyWALL kullanıcılarına online tehditlerden en yüksek kalitede koruma sağlayacak.

Zyxel Communications, bugün, dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıya uçtan uca siber güvenlik çözümleri ve gelişmiş tehdit koruması sağlayan küresel bir güvenlik teknolojisi şirketi olan Bitdefender ile iş ortaklığı yaptı. Stratejik anlaşmaya göre Bitdefender'ın endüstri lideri anti-malware hizmetlerini tüm Zyxel ZyWALL güvenlik cihazlarına sunacak.

Bitdefender’ın teknolojisi, ağ performansından ödün vermeden, çevrimiçi tehditlerden ağ korumasını en üst düzeye çıkarma olanağı sağlayan bir teknoloji olarak Zyxel güvenlik cihazlarının portföyüne eklendi. Saniyede 40 Gb'ı aşabilen tarama hızlarıyla, Bitdefender’ın teknolojisi sistem kaynakları üzerinde çok düşük etki ederek Zyxel kullanıcıları için güvenliği en üst düzeye çıkarıyor.

Zyxel’in Ağ Geçitleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Dean Shih, “Zyxel ve Bitdefender arasındaki bu yeni iş ortaklığından heyecan duyuyoruz. Bu ittifak, müşterilerimize en iyi korumayı sağlama yeteneğimizi güçlendiriyor ve kötü amaçlı yazılım (anti-malware) önleme hizmetlerini seçerken başka bir rakipsiz seçenek sunuyor.” dedi.

Bitdefender Teknoloji Lisanslama ve Hizmet Sağlayıcıları Başkan Yardımcısı Jose Lopez, “Bu iş ortaklığı ile Zyxel müşterileri, Bitdefender’ın siber güvenlik araştırma yeteneklerinden ve güvenlik endüstrisinin ön saflarında yer almanın dünyaca ünlü taahhüdünden faydalanacak.” dedi.

Zyxel hakkında ve ev ve işyerlerine yönelik ağ çözümleri sağlayan ürün aileleri ile ilgili daha fazla bilgi için www.zyxel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
ETİKETLER : zxwall zyxel bitdefender

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics