Girişimcilik 04 ŞUBAT 2016 / 15:08

8. Startup Turkey etkinliğine geri sayım

Bu yıl Etohum tarafından sekizincisi düzenlenecek Startup Turkey, üç gün boyunca 700 katılımcı, 150'den fazla yatırımcı ve 100'ü aşkın girişimciyle 25-27 Şubat tarihlerinde Antalya'da Cornelia De Luxe Resort’ta gerçekleşecek.

Birçok ülkenin temsil edileceği etkinlik, yeni ekonomide isim yapmış Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen melek yatırımcılarını, mentorlarını, iş adamlarını ve internet girişimcilerini ağırlayacak.
Yatırımcıların ve risk sermayesi şirketlerinin yeni girişimlerin sunumlarını dinleme imkanına sahip olduğu etkinlikte, sektörün önde gelen isimleri de farklı konu başlıkları altında düzenlenecek panel ve konuşmalarla gelişmeleri ve performansları değerlendirecek. Etkinlikte internet girişimlerinin projelerini, yüksek analizle ortaya çıkan yöntemlerle büyütmek için yaptıkları çalışmaları kapsayan “Growth Hacking” konusu da ele alınacak.
 
2 bin 500 başvuru arasından 22 girişim
Startup Turkey, programın iki saatini de ‘2016'nın yatırım yapılacak en başarılı girişimlerine’ ve "Startup Pitches" olarak adlandırılan ‘girişimcilerin yatırımcı sunumlarına’ ayıracak. Bu yıl “Etohum Girişimcilik Zirvesi”nde duyurulan 2016’da yatırım yapılacak en başarılı 22 girişim Startup Turkey organizasyonuna katılma hakkı kazandı. Yaklaşık 2 bin 500 başvuru arasından seçilen 22 girişim, 8. Startup Turkey organizasyonunda yatırımcılar ile buluşacak. Bu aşamadan sonra bir dizi mentorluk ve eğitim sürecini tamamlayacak olan girişimler, yatırımcılarla yüz yüze görüşmeler yapacak.
Yemeksepeti.com Kurucusu Nevzat Aydın, Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu, BKM CEO’su Soner Canko’nun da aralarında bulunduğu birçok ismin konuşmacı olduğu Startup Turkey etkinliği ile ilgili detaylar http://www.startupturkey.com/ sitesinde yer alıyor.
 
 
ETİKETLER : Etohum Startup Turkey

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics