Girişimcilik 22 MAYIS 2013 / 16:04

Çevrimiçi sağlıklı atıştırmalık sevisi

Melek yatırımcılığın Türkiye'deki temsilcisi Galata Business Angels, Joyfoodz.com'a destek oldu.

Eser Tüzemen ve Murat Barslan, buldukları "iyi iş fikri"ni hayata geçirebilmek için Galata Business Angels (Galata İş Melekleri)'ın desteğini aldı. Tüzemen ve Barslan bu sayede "kişiye özel lezzetli ve doğal atıştırma servisi" sunan Joyfoodz.com'u Mayıs 2013'te GBA’nın da desteğiyle çevrimiçi olarak hizmete soktu.  

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Joyfoodz.com kurucu ortakları Murat Barslan ve Eser Tüzemen, ilk aşamada web sitelerini, yazılım altyapılarını ve operasyonel süreçlerini iyileştirerek marka bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalar yapacaklarını; başlangıç olarak müşteri tabanlarını genişletmeye odaklandıklarını söyledi.

Galata İş Melekleri Başkanı Emre Kurttepeli, Türkiye'de son yıllarda birbirinden güzel e-ticaret fikirleriyle ile karşılaştıklarını, genç ve başarılı girişimcileri desteklemek için çıktıkları yolda kendilerini hem şaşırtan hem mutlu eden projelerle karşılaşmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Joyfoodz.com'un, son yıllarda en fazla rağbet gören iş fikirlerinden "çevrimiçi gıda satışını" içermesinin yatırım kararı almalarını hızlandırdığını söyleyerek, Galata İş Melekleri olarak kuruldukları yıl olan 2011'den beri bir çok girişimi desteklediklerini; bunu da teşvik değeri olarak yaklaşık 2,5 milyon liraya denk geldiğini belirtti. Kurttepeli ayrıca Galata İş Melekleri'ne gelen her fikrin titizlikle incelendiğini, her ay yaklaşık 20 girişimci ile bir araya gelip projelerini dinledikten sonra 5 tanesini demo günlerinde misafir ederek sunumlarını dinlediklerini belirtti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN