Girişimcilik 13 KASIM 2013 / 09:41

Galata İş Melekleri buluşuyor

Türkiye’nin  önde gelen melek yatırım organizasyonu Galata İş Melekleri 18 Kasım'da fikir sahibi girişimciler, mentorlerle ve melek yatırımcılarla biraraya gelecek.İTÜ Girişimcilik Kulübü ve Koç Üniversitesi Girişimcilik Kulübü'nün desteği, Garanti Bankası'nın ana sponsorluğunda düzenlenecek “GBA Mentor Clinic” toplantısı 18 Kasım'da The Marmara Taksim'de düzenlenecek.

PayU'nun etkinlik sponsorluğunda düzenlenecek GBA Mentor Clinic, işini geliştirmek ve internet/mobil teknolojileri alanında ilerlemeyi düşünen girişimcilere, 25 mentorden dilediğiyle 20 dakika boyunca birebir görüşme fırsatı sunacak. Fikir ya da düşünce aşamasında olanlar ya da işin başında olup işini geliştirmek isteyen girişimciler, internet ekosisteminin Türkiye’deki önemli temsilcileriyle buluşacakları etkinliğe katılabilmek için, www.gbamentorclinic.com adresinden başvuru yapabilecekler.
Girişimcilerin, yatırımcıların bilgi birikimi ve tecrübelerinden yararlanmalarında önemli bir rol oynayacak GBA Mentor Clinic'te; Galata İş Melekleri Başkanı Emre Kurttepeli, Garanti Bankası Kobi Bankacılığı Koordinatörü Esra Kıvrak, Galata İş Melekleri üyelerinden Fatih İşbecer, Alemşah Öztürk, Melih Ödemiş ile İhsan Elgin, Hande Çilingir, Hakan Baş, Bedriye Hülya ve Bülent Çelebi'nin aralarında bulunduğu isimler, "Pazara Yayılmak", " Takım Kurma", "Ürün / Vizyon & Ürün Pazarlama", "İş Modeli Oluşturma", "Rekabet" ve "Finansman" başlıklı oturumlarda tecrübelerini aktaracaklar.

Organizasyonunu KTH’nin yaptığı etkinlik kapsamında ayrıca, İlhan Yılmaz 'Hukuk', Bora Akman 'Pazarlama', PayU Türkiye Ülke Direktörü Y. Emre Güzer 'Online Ödeme Sistemleri' ve Murat Tortopoğlu 'İş Modeli' konularında girişimcilere eğitim verecekler.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics