Girişimcilik 12 EYLÜL 2014 / 15:46

Girişimcilikte dünya zirvesi

Dünyanın en iyi 200 startup’ı, EMEA ve Asya’yı bir araya getiren dünya çapında en önemli etkinlikler arasında gösterilen 6. Global Webit Kongresi’nde (http://webitcongress.com/) bir araya geliyor. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya’nın teknoloji ve dijital sektörlerini bir araya getiren en önemli bu etkinlik, 1-2 Ekim tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Dünyanın en iyi startup’ları, dijital ve teknoloji duayenlerini, medyadaki en önemli basın mensuplarını, dijital, reklamcılık, teknoloji, ödeme sektörlerindeki dünyada en önemli uzmanları ve dünyanın en iyi girişimcilerini İstanbul’da bir araya getirecek Global Webit Kongresi’nin startupları buluşturan ‘Founders Games’ yarışmasında, dünyanın dört bir yanından yapılan bin 674 başvuru ile dünya rekoru kırıldı.

İlk 200’e kalan startup’lar startup village’te potansiyel yatırımcılar ve dünyanın dört bir köşesinden gelen ziyaretçilerle tanışmak için ücretsiz stand hakkı kazandı. Seçilen 200 startup aynı zamanda 400’den fazla yatırımcının ve dünya çapında hizmet veren girişimci şirketlerin kurucularının katılımının beklendiği ‘Geleceğin Liderleri Konferasın’da sahnede olacaklar.

 

http://webitcongress.com/en/2014/programme.html

 

 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN