Girişimcilik 23 MART 2017 / 01:16

Türk girişimi Pisano, Londra ve Dubai’de ofis açtı

4 Türk mühendis tarafından kurulan ve 2 yılda Türkiye ve globalde 200’den fazla müşteriye ulaşan Pisano, Londra ve Dubai’de ofis açtığını duyurdu.


Web tabanlı mobil müşteri deneyimi yönetim platformu Pisano, müşteri ilişkilerinin var olduğu her sektörün ihtiyacına cevap veren inovatif ürünlerini, kurulduğu 2014 yılından bu yana 6 ülkede sektör liderlerinin hizmetine sunuyor. 2016 senesini 8 kat büyüme ile kapatan Pisano’nun hedefinde global pazarlarda büyümek var. Bu hedefle açılan Londra ve Dubai ofisleri ile amaç, bölgedeki müşteri ihtiyaçlarına çok daha hızlı bir şekilde cevap verebilmek.Pisano CEO’su Özkan Demir konu ile ilgili olarak: “Globalleşme hikayemiz biraz da Türkiye’deki müşterilerimizin zorlamasıyla başladı. Türkiye’de çalıştığımız Global markalarla aldığımız başarılı sonuçlar sonrası bu markalar bizi hep Global genel merkezlerine önermeye başladılar. Bu vesileyle bir anda kendimizi Türkiye’nin genelde bağlı olduğu Avrupa ya da Orta Doğu ve Kuzey Afrika pazarında bulduk. Yine bu referanslarımız sayesinde çok hızlı şekilde bu pazarlarda aktivitelerimiz başladı. Sonrasında da yaptığımız pazar araştırmaları sonuçlarına göre pazar büyüklükleri ve bizim için en hızlı penetre olabileceğimiz Londra ve Dubai’de ofislerimizi açtık. Bundan sonrasında da Pisano’nun yurt dışı aktivitelerini çok daha fazlaca sizlerle paylaşacağız.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN