Girişimcilik 09 TEMMUZ 2013 / 09:57

Yatırım toplantıları devam ediyor

Genç girişimcilere bir senelik dönemde 1 milyon dolar yatırım hedefi bulunan BIC Angel Investments, 25 Temmuz Perşembe günü İstanbul Maslak Urban Station’da 16.00-20.00 saatleri arasında girişimciler ile buluşacak.

Ocak 2013’den bu güne 200’e yakın projeyi değerlendiren ve bu süreç içinde telefonkilifim.com ve GastroClub'a yatırım yapan BIC Angel Investments girişimcilerle buluşmaya devam ediyor. Bu yıl altıncısı düzenlenen etkinliğe kayıt olan girişimciler, projelerini, kendilerine ayrılan süre içerisinde tanıtma imkânı buluyorlar. Etkinliğe katılım içinse https://urbanstationbicangels.eventbrite.com adresinden kayıt yapılması gerekiyor.

Türkiye’de melek yatırımcı lisansı almaya hak kazanan ilk yabancı olan BIC Angel Investments’ın Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Joachim Behrendt, 2013 başından bu güne 200’e yakın projeyi değerlendirmeye aldıklarını belirtti. Yeni kurulan şirketlerin birçoğunun başarısız olmasının temel nedenleri arasında yönetim deneyiminin ve pazar bilgisinin eksikliğinin yer aldığını ifade eden Behrendt, BIC Angel Investments‘ın maddi yatırımın yanı sıra girişimcilere finans, muhasebe, denetim gibi idari hizmetlerle kurumsallaşmalarına ve sağlıklı büyümelerine katkıda bulunacaklarını söyledi. Behrendt, özellikle elektronik ticaret, mobil çözümler, sosyal medya ve BT projelerine destek vermeyi hedeflediklerini vurguladı.
ETİKETLER : BIC Angel Investments

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics