Dosya Giyilebilir Teknolojiler 09 KASIM 2015 / 07:04

Giyilebilir teknolojiler günlük hayatın parçası haline geliyor

Taşınabilir bilgisayarlarla iyiden iyiye ivme kazanan mobil cihazlar sektörü, cihazların giyilebilmesiyle beraber bambaşka bir boyut kazanıyor.
Bundan birkaç sene öncesine kadar telefonlarımızın bu denli işlevlenip, her işimizi görecek hale gelebileceğini tahmin bile edemezdik. Şimdi ise her birimizin cebinde akıllı telefon yer alıyor. Popülerliği, mobil teknolojiler sektörünün çok hızlı bir şekilde gelişmeye başlamasına sebep oldu. Gerek yazılım, gerekse donanım anlamında kısa sürede çok yol kat edildi. Mobil teknolojiler bir anda o kadar büyük bir gelişime uğradı ki akıllı telefonlardan sadece birkaç sene sonra, şimdi bu donanımları kıyafetlerimize ve aksesuarlarımıza entegre edip kullanabiliyoruz. Önümüzdeki birkaç sene teknoloji dünyasına akıllı telefonlar değil akıllı saatler damgasını vuracak.
ETİKETLER : 1045

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN