Sağlıkta Teknoloji Gündem 19 EYLÜL 2013 / 13:23

Dizüstü bilgisayar festivali başlıyor

“Vat The Fest” dizüstü bilgisayar festivali Nişantaşı'nda   21 Eylül Cumartesi 19:00’da başlıyor.


Türkiye'nin ilk ve tek dizüstü bilgisayar festivali olarak tanımlanan "Vat The Fest"in dördüncüsünü bu yıl 21 Eylül 2013 tarihinde 19:00-23:00 saatleri arasında Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde Vatan Bilgisayar gerçekleştirecek.

Bu yıla kadar özel mekanlarda düzenlenen festival bu yıl ilk kez sokağa taşınacak. Dünyanın en teknolojik festivalinde; Acer, Asus, Casper, Dell, Exper, HP, Intel, Lenovo, Samsung ve Sony gibi önde gelen markalar Vat The Fest Vol 4'e özel stantlarında en son ürünlerini sergileyecekler. Festival kapsamında teknoloji tutkunlarını Vatan Notebook Defilesi, dans gösterileri, DJ performansları, sürpriz yarışmalar ve özel gösteriler bekliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN