Güvenlik 14 AĞUSTOS 2013 / 09:54

BT’ye en uygun gönderim

Sürat Kargo’nun özel paketleme sistemi ve sigorta güvencesi sunduğu SuitGuard’ın güvenli paketleme sistemi ile gönderinin sarsılmasının, darbe almasının ve herhangi bir zarar görmesinin önüne geçiliyor. SuitGuard güvenli paketleme sistemi ile yollanan gönderilerin etrafı özel bir yırtılmaz güvenlik bandı ile sarılarak ürünün paket içinde sabitlenmesi sağlanıyor. Böylece ürünlerin hareket etmeleri engelleniyor ve darbeleri önleyen bu özel güvenlikli paketleme sistemi sayesinde ürünlerin zarar görme ihtimali ortadan tamamen kalkıyor.

Sürat Kargo'nun yeni hizmeti SuitGuard, kargo sektörü için benzersiz bir yenilik getiriyor. SuitGuard hizmeti alanlara özel 1.000 TL'lik sigorta güvencesi veriyor. SuitGuard hizmetinin özel paketleme sistemini kullanan müşteriler, ürünlerinin taşınması sırasında oluşabilecek hasar ve zarar riskini sigorta güvencesine alıyor. Sürat Kargo böylece sektöründe ilk kez ikinci el ürünleri de sigorta kapsamına almış oldu.

Tüm şubelerde sunuluyor

Özel olarak geliştirilen SuitGuard paketleme sistemi, dizüstü bilgisayarlar, tablet -netbook’lar ve akıllı cep telefonları için uygun ölçülerde, 3 farklı boyutta sunuluyor. Almanya'da yüksek teknolojiyle üretilen güvenli paketleme sistemi, yırtılmaz güvenli koruma bandı ve darbelere dayanıklı kutu yan duvarları olmak üzere çok özel 2 aşamalı güvenlik katmanına sahip. Hassas ve önemli gönderiler öncelikle özel, yırtılmaz plastik malzemeden üretilmiş güvenli koruma bandının içine konuyor. Bu koruma bandı daha sonra katlanarak dayanıklı bir kutuya dönüşüyor. Güvenli paketleme sisteminde kutuların köşeleri ve yan yüzeyleri özel malzemesi ve üretimi sayesinde darbelere karşı gönderinin korunmasını sağlıyor. SuitGuard, Sürat Kargo'nun tüm şubelerinde sunulmaya başlandı.
ETİKETLER : Sürat Kargo

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN