Güvenlik 23 EKİM 2013 / 11:58

Cebinizin kontrolü bilgisayarda

Samsung SideSync Teknolojisi, telefonunuzu bilgisayarınızdan kontrol etmenizi mümkün kılıyor.


Samsung’un SideSync teknolojisi kullanıcıların bilgisayarlarındaki çalışmalarını, basit ve kolay bir şekilde ICS ve üstü Android işlemcili Samsung akıllı telefonlarında sürdürmelerine olanak sağlıyor.

SideSync teknolojisi, hem verimlilik hem de eğlence için cep telefonu, tablet, masa ve dizüstü bilgisayar gibi birden çok cihaza ihtiyacı olan Samsung ICS (Ice Cream Sandwich) ve üstü android işletim sistemli cep telefonu ve Samsung bilgisayar kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

SideSync uygulaması, kullanıcılar için sahip oldukları tüm cihazlarda ortak kullanım deneyimi yaratan cihazlar arasında  ekran görüntüleri paylaşımını, fare ve klavyesinin akıllı cep telefonlarında kısa mesajlara ya da e-postalara cevap vermeyi, cep telefonundaki bilgileri bilgisayara yedeklemeyi ve cep telefonunun bilgisayardan şarj edilebilmesini sağlayan bir uygulama.

SideSync farklı görevler için farklı cihazlar kullanmanın beraberinde getirdiği zorlukları ve karmaşıklığı azaltmaya yardımcı oluyor. SideSync tüm bu cihaz trafiğini azaltarak kullanıcıların kendi tercih ettikleri bir cihazı kullanmalarını mümkün kılıyor. SideSync teknolojisi, kullanıcılara, hem çalışırken hem de oyun oynarken  verimli kullanıcı deneyimini sunuyor.

SideSync uygulaması ile senkronizasyon işlemi oldukça kolay gerçekleştiriliyor. Bu sayede kullanıcılar dizüstü ya da tablet bilgisayarlarındaki çalışmalarını cep telefonlarında kolayca sürdürebiliyor ve işlerinde minimum kesinti yaşıyor. SideSync ayrıca kullanıcı deneyimini harita, fotoğraf ve diğer çoklu medya içeriklerini düzenlemek için daha geniş görüntüleme özelliği de sunarak zenginleştiriyor; oyunların ve öğretici videoların kaydedilmiş ekran görüntülerini göndererek içerik paylaşım seçeneklerini  artırıyor. Uygulamaların, önemli dosyaların ve fotoğrafların gerçek zamanlı olarak kaydedilmesi anlamına gelen otomatik yedekleme özelliği de kullanıcılara rahat bir nefes aldırıyor.

SideSync tüm Windows 8 işletim sistemli ATIV modellerinde masaüstü uygulama olarak önceden yüklenmiş şekilde sunuluyor. SideSync, ATIV olmayan modellere yüklenmek istendiğinde 29,99 dolara satın alınabiliyor.

Cep telefonları için ise SideSync uygulaması ATIV markası çatısında yer alan ürünlere bağlanıldığı anda otomatik olarak yükleniyor. Uygulamaya ayrıca Samsung Apps’ten de ulaşarak indirebilirsiniz. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics