Güvenlik 13 MART 2014 / 16:39

Çok ürün, çok başarı

Kaspersky Lab, güvenilir test kuruluşlarından elde edilen istatistiklere göre 2013 yılı boyunca bağımsız testlerde en istikrarlı performansı gösteren ilk üç marka sıralamasında birinci marka oldu. Kaspersky Lab’in çözümleri, 79 testin 41'ini birinci olarak, kalan 20'den fazla testi ise ikinci ve üçüncü olarak tamamladı.
“En iyi 3” derecelendirmesi; AV-Comparatives, AV-Test, Dennis Technology Labs, MRG Effitas, Virus Bulletin ile PC Magazine, PCWorld gibi dergilerin yer aldığı tanınmış bağımsız test kuruluşları siber güvenlik alanında pek çok test uyguladı.Güvenlik çözümlerinin performans kalitesi, 
cihaz performansı üzerine etkilerini, finansal risklere karşı koruma seviyesini, bilgisayara yüklü yazılımlardaki güvenlik açıklıklarını yakalama becerisi değerlendirildi. 

 Elde edilen sonuçlara göre belirlenen "en iyi 3" sıralamasında Kaspersky birinci oldu. 100'e yakın şirketin katıldığı testlerde, Kaspersky Lab çözümlerinin çeşitliliği, testlerin birçoğuna katılmasını mümkün kıldı. Kaspersky çözümleri, testlerin yüzde 77'sini ilk üçte tamamladı. 

Siber tehditler ve kurum içi teknolojik yenilikler alanındaki uzmanlıkları sayesinde rakiplerinin  önünde olduklarını belirten Kaspersky Lab Baş Teknoloji Yöneticisi Nikolay Grebennikov; "Bağımsız test sonuçları, Kaspersky Lab’in güvenlik çözümleri pazarındaki lider konumunu  doğruluyor. Ürün ve teknolojilerimizi tercih eden kullanıcılarımızın, siber suçlulardan güvenilir bir şekilde korunduklarını söyleyebiliriz" dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN