Güvenlik 01 EKİM 2013 / 14:35

Cyberoam'a güvenlik sertifikası

Cyberoam, Layer-8 kimlik bazlı Firewall ürününün Common Criteria EAL4+ güvenlik sertifikası aldı.
Güvenlik alanında önde gelen uluslar arası geçerli sertifikalardan biri Common Criteria EAL4+ sertifikasını alan Cyberoam ürünleri güvenlik alanında çıtayı yükseltti. Şirket diğer önemli güvenlik sertifikaları arasında gösterilen ISO 20000: 2011, UTM Level 5 ve ICSA Labs Firewall Certification sertifikalarına da sahip.

Cyberoam, yeni sertifikaya ek olarak yüksek performanslı NG serisine dahil olan ve EAL4+ sertifikası taşıyan yeni nesil firewall çözümü Next-Generation Firewall (NGFW) ürününün tanıtımını da gerçekleştirdi.
Cyberoam NGFW, Layer 8 kimlik bazlı akıllı yönetim sistemiyle geleceğe hazır olmak isteyen şirketler için L2-L8 arası tüm katmanlarda detaylı kontrol sağlıyor. NGFW, kimlik bazlı kullanıcı güvenliğinin yanı sıra giriş önleme sistemi, uygulama denetimi, web filtresi, VPN ve bant genişliğinin ihtiyaca göre dağıtılması gibi yetenekler de içeriyor. Ürün aynı zamanda ağ giriş noktasında firewall, virüs ve istenmeyen e-posta koruması gibi özelliklere de sahip.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN