Güvenlik 20 MART 2014 / 10:12

Eset şirketler için döviz kurunu sabitledi

Küresel antivirüs yazılım kuruluşu ESET, kurumlara yönelik ESET Endpoint Solutions ürünlerinin satışında dolar kurunu 1.90 TL’ye sabitledi. ESET, böylece kurumsal müşteriler için 2013 yılı fiyatlarına dönmüş oldu.

10 bini aşkın kurumsal müşterisiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, şirketlere için yeni bir kampanyaya başladı. ESET, kurumlara yönelik güvenlik çözümlerinin satışında döviz kurunu 1.90 TL’ye sabitleyerek, ürünlerini müşterilerine 2013 yılı fiyatlarıyla sunuyor.

Müşterilerini döviz kurundaki dalgalanmalara karşı korumak istediklerini aktaran ESET Türkiye Satış Müdürü Barbaros Akkoyunlu, “Yaptığımız bu kampanya ile geçen yılın yaz aylarındaki dolar kuruna dönmüş olduk. Böylece müşterilerimize hem istikrarlı bir fiyatlandırma hem de yaklaşık yüzde 15’lik bir indirim avantajı sunmuş olduk" dedi.

Hem yeni ürün hem de yenileme için geçerli

30 Nisan 2014 tarihine kadar süren kampanya, 26 ve üzeri kullanıcılı alımlar için geçerli. Hem yeni satışlarda hem de yenileme satışlarında uygulanan bu kampanya, tüm kurumsal Eset güvenlik çözümleri için geçerli.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN