Güvenlik 11 ŞUBAT 2014 / 17:07

Fiberde Norton güvenliği

Turkcell Superonline’ın fiber internet bağlantısından yararlananlar, virüslere karşı da Symantec ürünü Norton Internet Security güvencesine sahip oluyor. Turkcell Superonline aboneleri Norton Internet Security ürününe 12 ay boyunca aylık 5 TL karşılığında sahip olabiliyorlar.

Norton Raporu’na göre 2013 yılında siber suç mağdurlarının kişi başına mali kaybının 309 doları bulduğu Türkiye’de Norton güvenliğinde fiber internet keyfini sürmek isteyenlerin tek yapmaları gereken, https://webislem.superonline.net adresinden Turkcell Superonline Online İşlem Merkezi’ne giriş yaparak Online Mağaza’yı ziyaret etmek.

Turkcell Superonline Pazarlama Direktörü Nevra Duygu Duru, sanal dünyanın bazı tehditler de içerdiğini kaydetti. Duru, “Bugün, “Güvenli İnternet Günü” kutlanıyor. Türkiye’de 2011 yılında uygulanmaya başlanan güvenli internet hizmeti ile bu konuda mesafe katettik. Güvenli internetin diğer bir yüzünü ise cihazlarımızın ve verilerimizin virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korunması. Norton işbirliği ile müşterilerimize internet hizmetimizden yararlanırken, en uygun koşullarla cihazlarını ve kişisel bilgilerini güvence altına alma fırsatı sunuyoruz” dedi.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN