Güvenlik 12 HAZİRAN 2014 / 16:33

Güvenlik artık daha pratik

TTNET, güvenlik, konfor, aydınlatma ve ısınma sistemlerini uzaktan yönetme gibi imkanlar sunan, akıllı ev ve ofis çözümü LiveSmart markasını müşterilerinin kullanımına sundu.

TTNET' in Livesmart akıllı ev ve ofis çözümleri sayesinde; konfor, güvenlik, aydınlatma ve ısınma sistemlerini uzaktan yönetebiliyor. İzleme, kontrol, ölçme fonksiyonlarının bütünleşik olarak sunulduğu uygulama ile internet erişimi olan tüm kullanıcılar; PC, tablet veya akıllı telefonlar üzerinden evlerine ya da ofislerine bağlanarak canlı izleme yapabiliyor, görüntü kaydedebiliyor; hırsızlık gibi istenmeyen durumlara karşı önlem alabiliyor. Akıllı ev ve ofis çözümü LiveSmart ile yangın ya da su taşkını gibi ani tehlikelerden de haberdar olabilen kullanıcılar, ev ya da ofislerindeki elektrikli cihazları ya da ışıkları da uzaktan açıp kapatılabiliyor.

TTNET, LiveSmart Güvenli İşyerim paketi çilingir, cam, elektrik tamir işleri için Asistans Hizmetini de ücretsiz sunuyor. Akıllı kutu, kablosuz gece görüş özelliğine sahip hareketli HD IP kamera, siren, hareket ve kapı/pencere sensöründen oluşan 24 ay boyunca ayda 29,90 TL’ye sunuluyor.   444 0 375'i arayabiliyor ya da www.livesmart.com.tr üzerinden LiveSmart ‘Güvenli İşyerim’ paketinine abone olabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN