Güvenlik 04 EKİM 2013 / 11:56

Hem verini hem itibarını koru

Treo  Bilgi Teknolojileri backup ve recovery yatırımlarını artırıyor. “Teknik arıza” adı verilen nedenler çok ciddi maddi kayıplara yol açtığı gibi, geçtiğimiz günlerde bazı ülkelerin, kamu kurumlarının da yaşadığı gibi itibar kaybına da yol açıyor. Şirketler bu konuda önlem almak için

StoreOnce nedir?

Storeonce sistemleri HP laboratuvarlarında geliştirilmiş deduplikasyon teknolojisidir. Uçtan uca çözüm ile yola çıkan StoreOnce tarafından verinin türüne ve içeriğine göre otomatik olarak değişen bölümlemeler kullanarak diğer sistemlere göre daha yüksek miktarda veri yedekliyor.

Deduplikasyon 2,0 ile beraber  verinin  yedekleme hızına yakın  geri yüklemesi yapılması mümkün olacak.  Kullanıcılara çok ciddi zaman tasarrufu sağlayacak ve veri yedekleme sorunlarından kaynaklanan şikayetlerin çoğu ortadan kalkabilecek. Bu güven, hem maddi hem de manevi bir katma değer sağlayacaktır.

Treo  Bilgi Teknolojileri’nin sunduğu tamamen HP’ye ait olan Storeonce Dedupliplikasyon 2,0 yedekleme hızına yakın veri geri yüklemesi yapabiliyor. Yazılım entegrasyonu, ölçeklenebilen modeller ve sanal appliance çözümleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor .

Kendi içinde replikasyon

Storeonce ürün ailesi kendi içerisinde verilerin otomatik olarak tek merkezde yedeklenmesi sağlıyor. Yeni nesil HP Data Protector 8,0 ile özellikle uzak ofislerdeki sistemlerin düşük bant genişliği kullanılarak yedeklenmesi mümkün.
ETİKETLER : dedplikasyon Treo

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics