Güvenlik 17 HAZİRAN 2014 / 12:52

İletişim ve güvenlikte işbirliği

Kaspersky Lab, siber güvenlik hizmetlerinin kapsamını genişletmek için dünyanın önde gelen telekom şirketlerinden biri olan, O2, Movistar ve Vivo markaları ile tanınan Telefónica ile stratejik işbirliğine gidiyor. Anlaşma ile Telefónica, Kaspersky Lab’ın Global Araştırma ve Analiz Ekibi'nin (GReAT) kapsamlı uzmanlığının yanı sıra, bulut tabanlı Kaspersky Güvenlik Ağı tarafından desteklenen Kaspersky Lab’ın tehdit zekâsı hizmetlerini siber güvenlik portföyüne dahil edecek.

Telefónica Güvenlik Global Yönetim Müdürü Óliver Martínez, “Bizim için bu tür bir stratejik anlaşma, benzersiz tehdit zekası hizmetlerimizle işletmeleri ve devletleri siber saldırılardan korumak için güvenlik piyasasını yönlendirmek ve kendimizi en iyi konuma getirmek yolunda atılan yeni bir adım” derken, Kaspersky Lab Kurumsal Satış ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Veniamin Levtsov ise şunları söyledi:

“Bu kadar güçlü bir araca sahip olan Telefónica uzmanları, müşterilerini hedef alan tehditlere yanıt verme konusunda daha donanımlı olacaklar. Kaspersky Lab ile işbirliğimizin Telefónica'ya siber güvenlik alanındaki geniş kapsamlı hizmetlerini geliştirme olanağı sağlayacağından eminiz.”

 

 

 
ETİKETLER : Kaspersky Lab Telefónica

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics