Güvenlik 17 MART 2017 / 09:49

İnternet güvenliği pazarı yüzde 8 büyüyecek

Bağımsız araştırma kuruluşu Allied tarafından yapılan “Küresel İnternet Güvenliği” araştırma raporuna göre, küresel internet güvenliği pazarı 2020 yılına kadar yüzde 8,1 oranında artış kaydederek 42,8 milyar dolara ulaşacak.


​Dünyada internet kullanımı hızla yaygınlaşırken, internet güvenliği konusu daha da önem kazanmaya başladı. Veri depolama alanında yenilikçi ürün ve hizmetler sunan Synology, geliştirdiği RT2600ac ürünüyle güvenlik ve konfor sunuyor. 

 

Dünya genelinde hem bireyler hem de kurumlar kaçınılmaz bir şekilde işlemlerini internet üzerinden yapıyor. Artan tehditlerden korunmak ve yapılan işlemlerin verimliliğinin sağlanması, öncelikler arasında yer alıyor. Synology, yüksek performanslı, kolay kullanılabilir ve güvenli ürünleriyle kullanıcılarını yenilikçi teknolojilerle buluşturuyor. Ev ve iş yerleri için tasarladığı, yüksek hızlı ve güvenlik odaklı yeni ürünü RT2600ac’yi kullanıma sunan Synology, akıllı ağ yönetimine olanak tanıyor. Sezgisel ara yüzü ve ek paketler ile gücüne güç katan RT2600ac, birden fazla kullanıcıya kablolu veya kablosuz internet kullanım imkânı sunuyor. 

 

İnternette kuralları siz belirleyin

 

İnternet ortamında güvenliğin önemine dikkat çeken Synology Türkiye Ürün Müdürü Ercan Çimen, “İnternete her yerden ve her zaman sorunsuz ve güvenli erişebilmek günümüzün en önemli ihtiyaçları arasında. Kullanıcılar erişim konusunda hassas ve bu yüzden güvenli, yüksek performanslı yönlendiricileri tercih ediyor. Kullanıma sunduğumuz RT2600ac ürünümüz ile yüksek hızlı, güvenli internet deneyimini sunuyoruz. RT2600ac ile birlikte gelen SRM (Synology Router Manager) ve ek paket özelliklerinin sunduğu ayrıcalıklarla kullanıcılar ürünü, yüksek bant genişliğini destekleyen bir VPN, RADIUS veya dosya sunucusu ile uyumlu hale getirip kullanabiliyor.” dedi. 

 

Yüksek hız, güvenli internet 

 

Synology Router Manager (SRM) tarafından desteklenen RT2600ac, profesyonel düzeydeki ağ yönetim araçları sunmanın yanında tüketici dostu fiyat politikasıyla da dikkat çekiyor. Uygulama katmanı QoS (Hizmet Kalitesi Kontrolü), bireysel uygulamalar ve aygıtlar tarafından tüketilen bant genişliğinin tüketimini izlemeyi ve kontrol etmeyi sağlıyor. Ayrıca gelişmiş trafik kontrolü ve uygulama algılama etkinleştirilmiş olsa dahi, donanım hızlandırma motoru bağlı bulunan bütün aygıtların yüksek performans ve verimliliklerinin korunmasına yardımcı oluyor. Kullanıcıların ağ yönetimlerinin hızlı ve kolay kullanılmasını sağlayan ürün, Wi-Fi ve DLNA sertifikasına da sahip. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN