Güvenlik 07 HAZİRAN 2016 / 15:04

İSO şirketlerinin yüzde 30’unun tercihi ESET

Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşundan 299’u, dijital sistemlerini korumak için ESET’in güvenlik yazılımlarını tercih ediyor. Dijital dünyadaki zararlı yazılım sayısı 2016 yılının ilk çeyreğinde 500 milyon adedi geçti. ESET LiveGrid® erken uyarı sistemi verilerine göre ise her gün ortalama 300 bin yeni zararlı yazılım dijital dünyaya salınıyor.
Türkiye’de yüzde 25’lik pazar payıyla kurumsal kategoride güvenlik yazılımları konusunda ESET, Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşu arasında en çok tercih edilen marka konumunda.
İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı 2015 yılı Türkiye’nin en büyük sanayi şirketleri listesinde yer alan 1000 şirketin yüzde 30’u, tam rakamıyla 299 şirket, bünyesindeki dijital sitemlerde antivirüs koruması olarak ESET kurumsal çözümlerini kullanıyor. ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Alev Akkoyunlu, şu bilgileri verdi:
”Merkezi Slovakya’nın Bratislava kentinde bulunan ESET’in bugün dünyanın çeşitli noktalarına dağılmış 9 araştırma merkezi var. Burada, internet ekosistemindeki gelişmeleri, siber tehditleri inceleyen, analiz eden ve buna uygun siber koruma yöntemleri geliştiren uzmanlar görev yapıyor. Ürünlerimizi tasarlar ve oluştururken, hem güncel ve gelişen tehditleri değerlendiriyor hem de kurumsal müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulunduruyoruz.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics