Güvenlik 19 OCAK 2016 / 11:14

Kaspersky Lab, bayi ağını genişletiyor

Kaspersky Türkiye, küçük ölçekli işletmeler için özel olarak tasarlanmış olan Kaspersky Small Office Security ürününü son kullanıcıya ulaştıran bayi ağını genişletti. 80 yeni bayinin katıldığı bir organizasyonla Kıbrıs’ta düzenlenen toplantıda Kaspersky Small Office Security’nin özellikleri, avantajları ve Türkiye’deki operasyonu bayilere anlatıldı. 50’den az çalışana sahip işletmeler için özel olarak hazırlanan Kaspersky Small Office Security BT uzmanlığı gerekmeksizin, birinci sınıf koruma ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Bulut tabanlı yönetim konsolu ile web tarayıcısı üzerinden BT güvenliğini ve cihazlarının her yerden kolaylıkla yönetilmesine imkan tanıyor.

3 kat büyüme sağlandı
Kasperksy Lab, Türkiye pazarına verdiği büyük önem doğrultusunda yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. 15-17 Ocak tarihlerinde Kıbrıs’ta Merit Park Otel’de düzenlenen bayi toplantısında, Kaspersky Lab; Türkiye’de KOBİ’ler için tasarlanmış olan Kaspersky Small Office Security ürününü anlattı.
Bayi toplantısına yeni bayiler yoğun bir katılım ve ilgi gösterdi. 80 yeni bayinin katıldığı toplantıda, Kaspersky Small Office Security ürününün avantajları detaylı bir şekilde katılımcılara aktarıldı. Kaspersky Lab Türkiye Ülke Müdürü Sertan Selçuk, konuyla ilgili şunları söyledi:
“Küçük ölçekli işletmelere olan satışlarımızda 2015 yılında yaklaşık 3 kat büyüme sağladık. Böylesine bir büyüme yaşadığımız için gurur duyuyoruz, verdikleri destek için de tüm bayilerimize teşekkür ediyoruz. 2016 yılında da en az 2 kat büyüme bekliyoruz. Bu büyümeyi sağlayabilmek için pazar yatırımlarımız da devam edecek ve yine bayilerimizle birlikte hareket edeceğiz, birlikte büyüyeceğiz. 2016’da KOBİ düzeyindeki firmaların bilgi güvenliğine daha fazla yatırım yapacağını düşünüyoruz.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN