Güvenlik 30 OCAK 2013 / 16:07

Norton Mobile Security yenilendi

Norton by Symantec, mobil cihazlar için lider çözümü Norton Mobile Security’nin son sürümünü pazara sundu.


Norton Mobile Security’nin yeni sürümünün, iOS işletim sistemi ile çalışan cihazlar da dahil olmak üzere kullanıcıların mobil ihtiyaçları koruma sağlamasının yanı sıra, kişi listesi için yedekleme özelliği de sunuduğu açıklandı.


Dünya genelindeki her üç mobil cihaz kullanıcısından birinin cihazının çalındığı ya da kaybolduğu belirtilen açıklamada, Norton Mobile Security ile kaybolan ya da çalınan cihazlardaki bilgilerin geri almanın mümkün olduğu belirtildi. Aynı zamanda programın tanınmayan kişilerin mobil cihazlarda saklı tutulan bilgilere erişimlerinin de engellendiği söylendi.


Norton Türkiye Satış Müdürü İlkay Tümörter konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Şu bir gerçek ki kullanıcılar, arkadaşlarıyla iletişim kurmaktan tutun da içtikleri kahvenin tutarını ödemeye kadar birçok şey için mobil cihazlarını kullanıyor. Mobil cihazlar, kullanıcıların günlük hayatlarında her geçen gün daha fazla yer tutuyor. Telefonlarımız bugün artık sadece bir telefon işlevi görmüyor. Aslında telefonlarımızla birlikte cüzdanımızı, kimlik kartımızı, adres defterimizi ve hatta sevdiklerimizin fotoğraflarını da yanımızda taşıyoruz. Bu nedenle, telefonlarımızı kaybettiğimiz ve çaldırdığımız durumlarda, kritik bilgilerimizi de büyük tehlikeye atmış oluyoruz. Norton Mobile Security’nin son sürümü sayesinde, hangi mobil cihazı seçmiş olursanız olun kendinizi mobil tehditlere karşı her zaman güvende hissedeceksiniz.”


Norton Mobil Security, Norton çevrimiçi mağaza (http://tr.norton.com/norton-mobile-security/) ya da Google Play gibi çeşitli noktalardan 53.99 Lira fiyatla ulaşabilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics