Güvenlik 18 KASIM 2013 / 11:53

Teknoser sibergüvenlik toplantısı düzenledi

Teknoser, Cisco ile birlikte, Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısı’nda “Siber Güvenlik Çözümleri” konulu bir toplantı gerçekleştirdi.
Siber güvenlik ve yeni tehditler, tehditlere karşı kurumların en etkin ve en yeni savunma yöntemleri konuları etrafında gelişen toplantıda ağların karşı karşıya oldukları tehlikeleri en aza indiren ve kullanıcıların gerekli güvenlik politikalarına uyup uymadıklarını kontrol ederek ağları tehlikelerden koruyan Network Admission Control (NAC) ve Cisco Identity Service Engine (ISE) çözümleri konunun uzmanları tarafından tanıtıldı.
Finans ve özel sektörden birçok temsilcinin ilgi gösterdiği etkinlikte ayrıca Cisco NAC teknolojisini tercih ederek başarıyla uygulayan Fibabanka’nın başarı hikayesi kurumun Sistem ve Ağ Hizmetleri Yönetmeni Taylan Korkmaz tarafından katılımcılarla paylaşıldı.
ETİKETLER : Cisco Teknoser
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN