Güvenlik 30 OCAK 2014 / 11:23

Testi geçti, ödülü aldı

Avira AV-Comparatives tarafından Yılın En İyi Ürünü olarak ödüllendirildi.
  Avira, AV-Comparatives Özet Raporu’nda, AV-Comparatives’ten En İyi Ürün ödülünü kazandığını duyurdu. Zararlı Yazılım Temizleme üzerindeki testlerde yüksek puan aldı ve 2013 yılı boyunca yapılan her AV-Comparatives testinde performansıyla mükemmel puanları kazandı. Toplamda 22 ürün test edildi.

AV-Comparatives’in En İyi Ürün ödülünü alabilmek için, bütün rakipler gerçek-dünyadaki internet tehditlerine karşı koruma, kötü amaçlı binlerce güncel yazılımı tanıma ve bilgisayarı yavaşlatmadan koruma yeteneklerine göre test edildi. Ayrıca bir bilgisayardan ürünlerin kötü amaçlı yazılımı nasıl kaldırdığını, engellediğini ve dolandırıcılık ataklarına karşı kullanıcıları nasıl koruduğunu kontrol eden isteğe bağlı testler de uygulandı. AV-Comparatives Özet Raporu’nda bir önceki yıl boyunca test edilmiş yüksek skorlu güvenlik satıcıları test edildi.

Bütün karşılaştırmalı testleri burada bulabilirsiniz: http://www.av-comparatives.org/comparatives-reviews/.

Avira’nın CEO’su Travis Witteveen “Bağımsız test sonuçlarıyla onaylanmak, en iyi korumayı sağladığımızdan emin olmak için kullandığımız önemli bir ölçümdür. Ürünlerimize Avira Bulut Koruma teknolojisinin eklenmesi bu sonuçlara ulaşmak için önemli bileşenlerden biridir. En iyi tespit oranlarını ve bilgisayarı yavaşlatmadan en iyi kaldırma puanlarını başarmaya, hassas kombinasyonlarla başarıya ulaşan gurur duyduğumuz AV ürünlerini üretmeye devam ediyoruz.” şeklinde açıkladı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN