Güvenlik 14 ŞUBAT 2014 / 14:26

Trend Micro'nun dağıtıcılığı ArenaArena Bilgisayar, 1988 yılında kurulan, internet içeriği güvenliği ve tehdit yönetimi çözümleri sunan Trend Micro'nun Kurumsal Ürünlerinin dağıtıcılığını yapacak. Trend Micro, dağıtılması ve yönetilmesi kolay olan yenilikçi güvenlik teknolojisiyle bilgilerin akıllıca korunmasını sağlıyor ve gelişen ekosisteme uygun iş modeline sahip. Tüm dünyada 1200'ün üzerinde tehdit uzmanı tarafından desteklenen, çözümleri bulut tabanlı küresel tehdit istihbaratı tarafından (Smart Protection Network™ altyapısı ile) güçlendirilen Trend Micro, Arena Bilgisayar güvencesiyle de Türkiye geneline dağıtımı sağlanacak.

Arena Bilgisayar Genel Müdürü Okay Nasır, "Güvenlik başta olmak üzere; bulut ve sanallaştırma çözümlerinin değer kazandığı günümüzde, etkin çözümleri ile pazara seslenen Trend Micro ile yeni bir değer sunma amacındayız" dedi. Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Genel Müdürü Yakup Börekçioğlu ise, “Sunucu güvenliği ve tehdit yönetimi alanlarında, Arena’nın odaklı çalışmaları ve katma değerli distribütör profili ile daha da güçlenerek büyümeyi planlıyoruz” yorumunu yaptı.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN